Taisyklės ir sąlygos

Šiose taisyklėse ir sąlygose pateikiamos naudojimosi Mano sporto tinklaraščiu, esančiu adresu Sporto tinklaraštis, taisyklės ir nuostatos. Naudodamiesi šia svetaine, mes laikysime, kad jūs sutinkate su šias sąlygas. Toliau nenaudokite Mano sporto dienoraštis jei nesutinkate su visomis nuostatomis ir sąlygomis dėl šiame puslapyje. Šioms Sąlygoms ir sąlygoms taikoma ši terminologija, Pareiškimas dėl privatumo ir atsakomybės atsisakymas bei pranešimas apie visose Sutartyse: "Klientas", "Jūs" ir "Jūsų" reiškia Jus, prisijungti prie šios svetainės ir laikytis Bendrovės sąlygų ir terminai ir sąlygos. "Bendrovė", "Mes", "Mes", "Mūsų" ir "Mes" reiškia Mūsų įmonė. "Šalis", "Šalys" arba "Mes" reiškia Klientas ir mes patys. Visos sąlygos susijusios su pasiūlymu, priėmimas ir atlyginimas už mokėjimą, reikalingą atlikti mūsų pagalbos Klientui procesą taip, kaip labiausiai tinkama aiškiai apibrėžtam tikslui - patenkinti Kliento poreikius, susijusius su atsižvelgiant į tai, kad įmonė teikia paslaugas pagal su galiojančiais Nyderlandų įstatymais ir pagal juos. Bet koks naudojimas pirmiau minėti terminai ar kiti žodžiai vienaskaita, daugiskaita, rašoma didžiąja raide ir (arba) jis (ji) arba jie laikomi pakeičiamais ir, todėl kaip nuoroda į tą patį.

Slapukai

Mes naudojame slapukus. Prisijungę prie Mano sporto dienoraščio, jūs buvote sutinkate su slapukų naudojimu pagal Mano sporto tinklaraščio politiką Privatumo politika. Dauguma interaktyvių svetainių naudoja slapukus, kad galėtume gauti naudotojo informaciją apie kiekvieną apsilankymą. Slapukai yra naudojami mūsų interneto svetainėje, kad būtų įgalintas funkcionalumas. tam tikrose srityse, kad svetainėje besilankantiems žmonėms būtų lengviau mūsų svetainėje. Kai kurie mūsų partneriai ir (arba) reklamos partneriai gali naudoti slapukus.

Licencijuota

Jei nenurodyta kitaip, Mi-Sports Dienoraštis ir (arba) jos licencijos davėjai jos licencijų davėjams priklauso intelektinės nuosavybės teisės į visas medžiaga sporto dienoraštyje. Visos nuosavybės teisės intelektinės nuosavybės teisės yra saugomos. Galite pasiekti iš Sportas Dienoraštis naudoti asmeniniam naudojimui, laikantis šiose sąlygose nustatytų apribojimų. Negalima: Perspausdinti medžiagą iš sporto dienoraščio Parduoti, nuomoti ar sublicencijuoti sporto dienoraščio medžiagą Reprodukuoti, dubliuoti ar kopijuoti sporto tinklaraščio medžiagą. Perskirstyti sporto tinklaraščio turinį Ši sutartis įsigalioja nuo šios sutarties pasirašymo dienos. Šios svetainės dalys suteikia naudotojams galimybę skelbti ir keistis nuomonėmis bei informacija tam tikrose srityse. svetainėje. Mano sporto dienoraštis nefiltruoja, neredaguoja, neskelbia ir nekomentuoja peržiūrėti prieš pateikiant svetainėje. Pastabos neatspindi Mano sporto dienoraštis, agentų ir (arba) jos filialai. Komentarai atspindi požiūrį ir nuomonę asmuo, skelbiantis savo požiūrį ir nuomonę. Tiek, kiek leidžia taikomi įstatymai, Mano sporto dienoraštis nebus atsakingas už Komentarai arba dėl bet kokios atsakomybės, žalos ar išlaidų, atsiradusių dėl ir (arba) patyrė dėl naudojimo ir (arba) skelbimo ir (arba) pasirodymo komentarų šioje svetainėje. Mano sporto dienoraštis pasilieka teisę stebėti visus komentarus ir pašalinti bet kokius komentarus, kurie gali būti laikomi netinkamais, įžeidžiančiais arba pažeidžiančiais šias taisykles. Taisyklės ir sąlygos. Jūs garantuojate, kad: Turite teisę skelbti komentarus mūsų svetainėje ir turite visas reikalingas licencijas bei sutikimą tai daryti; Jūsų komentarai nepažeidžia jokių intelektinės nuosavybės teisių, įskaitant, bet neapsiribojant, autorių teises, patentus, prekių ženklus ar bet kuriai trečiajai šaliai; Komentaruose nėra jokių šmeižikiškų, įžeidžiančių, įžeidžiančių, įžeidžiančią, nepadorią ar neteisėtą medžiagą, kuria kėsinamasi į gyvybę. privatumas Pastabos nebus naudojamos prašyti ar reklamuoti savo verslą ar užsakymą arba išdalyti komercinius ar neteisėta veikla. Jūs suteikiate Mano sporto dienoraštis neišimtinę licenciją naudoti, atgaminti, redaguoti ir leisti kitiems naudoti, atgaminti ir redaguoti bet kokius komentarus bet kokiomis formomis, formatais ar žiniasklaida.

Nuorodos į mūsų turinį

Toliau išvardytos organizacijos gali pateikti nuorodas į mūsų svetainę be išankstinio raštiško sutikimo: Vyriausybinės agentūros; Paieškos varikliai; Naujienų organizacijos; "Directory Online Distributors" gali pateikti nuorodą į mūsų svetainę, taip pat, kaip ir nuorodos į kitų į biržos prekybos sąrašus įtrauktų bendrovių interneto svetaines. į biržos sąrašus įtrauktos bendrovės; ir Visos sistemos akredituotos įmonės, išskyrus ne pelno organizacijų, labdaros organizacijų, prekybos centrų ir labdaros lėšų rinkimo grupės, kurios negali pateikti nuorodų į mūsų interneto svetainėje. Šios organizacijos gali pateikti nuorodą iš mūsų pagrindinio puslapio adresu leidinius arba į kitas interneto svetaines, jei nuoroda: (a) jokiu būdu nėra klaidinantis; b) klaidingai nenurodo, kad nuorodas teikiančių šalių ir produktų rėmimas, palaikymas ar patvirtinimas. ir (arba) paslaugų; ir (c) yra susijęs su šalių nuorodomis. svetainėje. Galime apsvarstyti ir patvirtinti kitų tipų organizacijų prašymus dėl nuorodų: Dažnai žinomi vartotojų ir (arba) verslo informacijos šaltiniai; dot. com bendruomenės svetainių; asociacijos ar kitos labdaros organizacijoms atstovaujančios grupės; internetinių katalogų platintojai; Interneto portalai; apskaitos, teisinės ir konsultacinės įmonės; ir švietimo įstaigoms ir profesinėms asociacijoms. Šių organizacijų nuorodų prašymus patvirtinsime, jei nuspręsti, kad: a) dėl šios sąsajos neatrodytume mums nepalankiai patys arba akredituotoms įmonėms; b) organizacija neturi neigiamus įrašus su mumis; (c) teisę gauti naudos mums iš hipersaitų matomumas kompensuoja mano sporto tinklaraščio trūkumą; ir (d) nuoroda yra bendra su informacijos ištekliais susijusi nuoroda. Šios organizacijos gali pateikti nuorodą į mūsų pagrindinį puslapį jei nuoroda: a) jokiu būdu nėra klaidinanti; b) nėra melagingai užsiminti apie nuorodų rėmimą, patvirtinimą ar pritarimą. šaliai ir jos produktams ar paslaugoms; ir c) patenka į partijos nuorodų svetainės kontekste. Jei esate viena iš 2 dalyje išvardytų organizacijų ir norite pateikti nuorodą į mūsų svetainę, turite informuokite mus el. paštu Mano sporto dienoraštis. Prašome įtraukti savo vardą, pavardę, organizacijos pavadinimą, kontaktinę informaciją ir svetainės URL, adresų, iš kurių ketinate nuorodą į mūsų svetainę ir mūsų svetainėje esančių URL adresų sąrašą. į kurią norite pateikti nuorodą. Atsakymo laukite 2-3 savaites. Patvirtintos organizacijos gali pateikti hipersaitus į mūsų svetainę taip: naudodami mūsų įmonės pavadinimą; arba naudojant vienodą išteklių lokatorių, į kurį pateikiama nuoroda; arba Naudodamiesi bet kuriuo kitu mūsų Svetainės aprašymu susietas su juo, atsižvelgiant į turinio kontekstą ir formatą. nuorodą pateikiančios šalies svetainėje. Nenaudokite Mano sporto dienoraštis logotipą ar kitą meno kūrinį bus

Atsakomybės turinys

Mes neatsakome už jokį Svetainėje pateikiamą turinį. Jūs sutinkate saugoti ir ginti mus nuo visų pretenzijų, kurių svetainėje vis daugėja. Neturėtų būti jokios nuorodos (-ų) bet kurioje Svetainėje, kuri gali būti laikoma šmeižikiška, nepadorūs, nusikalstami ar kitaip pažeidžiantys teises, arba skatina pažeisti ar kitaip pažeidžia bet kurios šalies teises. trečioji šalis.

Privatumas

Perskaitykite mūsų privatumo politiką

Teisių išlyga

Pasiliekame teisę paprašyti jūsų pašalinti visas nuorodas arba bet kokias konkrečią nuorodą iš mūsų svetainės. Sutinkate jį pašalinti gavę prašymą, nedelsdami pateikite visas nuorodas į mūsų svetainę. Mes taip pat pasilieka teisę keisti šias taisykles ir sąlygas ir yra koreliacija politiką bet kuriuo metu. Nuolat pateikdami nuorodas į mūsų svetainę, sutinkate laikytis šių sąlygų ir šių sąlygos.

Nuorodų pašalinimas iš mūsų svetainės

Jei mūsų svetainėje rasite įžeidžiančią nuorodą dėl bet kokios priežasties galite susisiekti su mumis ir pranešti mums bet kuriuo metu. Apsvarstysime prašymus pašalinti nuorodas tačiau mes nesame įpareigoti atsakyti jums tiesiogiai. Mes neužtikriname, kad šioje svetainėje pateikta informacija yra tiksli, neturime įgalioti jo išsamumą ar tikslumą; taip pat mes negalime pažadėti. siekiant užtikrinti, kad svetainė ir toliau būtų prieinama arba kad joje esanti medžiaga svetainė yra atnaujinta.

Atsakomybės apribojimas

Kiek tai leidžia galiojantys įstatymai, mes pašalinsime visus pareiškimai, garantijos ir sąlygos, susijusios su mūsų svetaine ir naudojimąsi šia svetaine. Nė viena šios atsakomybės atsisakymo nuostata negali: apriboti ar panaikinti mūsų ar jūsų atsakomybę už mirtį ar kūno sužalojimą; apriboti ar panaikinti mūsų atsakomybę už sukčiavimą ar nesąžiningą klaidingą pareiškimą; apriboti mūsų arba mūsų atsakomybę bet kokiu būdu, kuris neleidžiamas pagal galiojančius įstatymus; arba netaikyti jokių mūsų arba mūsų įsipareigojimų, kurių negalima netaikyti pagal galiojančius įstatymus. Čia nustatyti atsakomybės apribojimai ir draudimai skirsnyje ir kitur šiame atsisakyme nuo atsakomybės: (a) atsižvelgiant į ankstesnėje dalyje; ir b) reglamentuoja visus įsipareigojimus, kurie kylančių pagal atsisakymą nuo atsakomybės, įskaitant įsipareigojimus, kylančius iš sutarties, dėl žalos atlyginimo ir įstatymuose nustatytų pareigų pažeidimo. Kol svetainė ir joje esanti informacija bei paslaugos svetainė yra teikiama nemokamai, mes neatsakome už jokią bet kokio pobūdžio nuostoliai ar žala.